Sık Sorulan Sorular

 • Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

  www.orduvip.com web sayfamızdaki transferinizi arattıktan sonra 3d ödeme sistemi ile kolay bir şekilde online ödeme yapabilir, iletişim alanında bulunan destek hattından veya Whatsapp hattından bize ulaşarak müşteri temsilcimiz aracılığı ile de rezervasyon yapabilirsiniz.

 • Yalnızca Tek Yönlü Bir Transfer Yapmak Mümkün Müdür?

  Tabii ki! Gitmek istediğiniz varış noktasına tek yön transfer rezervasyonu yapabilirsiniz. Örneğin; havalimanından otele veya otelden havalimanına olacak şeklinde rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

 • Transfer Rezervasyonumu En Geç Ne Zaman Yapabilirim?

  Transferinizi, online satın almak isterseniz ; gerçekleşmesini istediğiniz saatten en az 12 saat önce yapabilirsiniz.Eğer transferinize 12 saat ya da daha az bir süre kalmışsa çağrı merkezimize ulaşarak ‘’son dakika’’ rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

 • Rezervasyonum Hakkında Nasıl Bilgi Edinebilirim?

  Rezervasyon işleminizi online ya da müşteri temsilcimiz vasıtası ile yaptıktan sonra belirtmiş olduğunuz e-posta adresine rezervasyon formunuz ve ayrıca cep telefonunuza onay mesajınız sistem tarafından 5 dakika içerisinde gönderilir. Ayrıca, her türlü soru ve talepleriniz için bize ulaşabileceğiniz acil destek iletişim bilgimizi cep telefonunuza gelecek olan SMS’de bulabilirsiniz.

 • Uçuş Saatlerim Değişirse Ne Olur?

  Uçuş zamanınız değişirse, transferinizin gerçekleşeceği saatten 24 saat öncesine kadar transfer başlangıç saatinizi değiştirebilirsiniz. Eğer uçuşunuz sırasında programlanmış dönüş veya geliş uçuşunuz değişirse, lütfen https://www.orduvip.com/iletisim.html alanındaki destek hattından veya Whatsapp hattından bize ulaşarak müşteri temsilcimize bilgi veriniz.

 • Havalimanında Size Nasıl Ulaşacağım?

  Varış gününüzden 1 gün önce operasyon departmanımız sizin ile irtibata geçerek hangi havalimanında ve hangi karşılama noktasında olduğumuz ile ilgili bilgi verecektir, ayrıca her türlü gecikmede ya da buluşamama durumunda hızlı bir şekilde bize ulaşabileceğiniz acil destek numaralarımızın bilgisi görevli personelimiz tarafından size iletilecektir.

 • Transferim Sigortalı Mıdır?

  Evet. Ogezi Transfer, Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen Yurtiçi ve Yurtdışı taşımacılık B2 belgelerine sahiptir. Tüm araçlar zorunlu kaza ve koltuk sigortasına sahiptir. Bu belgelere sahip olmayan hiçbir kuruluş ticari yolcu taşıma hizmeti veremez.

 • Kredi Kartı ve Kişisel Bilgilerimin Güvende Olduğundan Nasıl Emin Olabilirim?

  orduvip.com rezervasyon işlemlerinizdeki kredi kartı satın alım işlemlerinde sadece banka ile anlık haberleşme sağlanır ve hiç bir şekilde kredi kartı bilgileriniz kayıt edilmez saklanmaz.

 • Çocukların Bagajını Getirme Hakkı var mı?

  Evet. Rezervasyon formunuzda bildirdiğiniz her çocuk için bir bavul ve el bagajı getirebilirsiniz. Ayrıca her bir çocuğun araçta ayrılmış bir koltuğu vardır.

 • Bebek Emniyet Koltuğu

  Bir bebekle yolculuk yapıyorsanız, kendi bebek otomobil koltuğunuzu getirmenizi öneririz. Eğer böyle bir imkânınız yoksa rezervasyon formunuzun not kısmına, çocuk koltuğu talebinizi belirtmelisiniz. Transferinizin gerçekleşeceği bölgeye göre bebek koltuğu fiyatları farklılık gösterebilir, fiyatlar hakkında bilgi almak için lütfen bizim ile www.orduvip.com/iletisim.html alanındaki destek hattından veya Whatsapp hattından ulaşarak müşteri temsilcimiz ile irtibata geçiniz.

 • Transferimin Sonlanacağı Bölgede Nereye Bırakılacağım?

  Özel transfer hizmetimizi satın aldıysanız, gideceğiniz otelin ya da başka bir adresteki mülkün kapısına kadar bırakılacaksınız. Eğer aldığınız hizmet ekonomik transfer(shuttle servis) ise yine otelin kapısına kadar bırakılacaksınız fakat varış noktanız herhangi bir adres ise bu adrese en yakın noktada bırakılacaksınız. Yaya yolu, lokal yol kapanması veya başka herhangi bir sorun nedeniyle varış noktanıza erişim sınırlandırılmışsa, hangi hizmeti aldığınız gözetilmeksizin varış noktanıza en yakın noktada bırakılacaksınız.

 • Havalimanına Doğru Yapılan Dönüş Transferim İçin Biniş Noktasından Alınacağım Saati Nasıl Öğrenebilirim?

  Bu noktada, rezervasyon formuna doldurduğunuz bilgiler( uçak kodu, uçak saati, telefon numarası vb.) bizim için çok önemlidir. Operasyon departmanımız döneceğiniz günden 1 gün önce bize vermiş olduğunuz uçak saatine göre transfer saatinizi belirler, bu belirlemeyi yapar iken aynı zamanda bulunduğunuz bölgedeki havalimanın yoğunluğu, yol yapımı, trafik ve hava durumu gibi dış etkenler dikkate alınır. Alınış saatinizden 24 saat önce bize bildirdiğiniz iletişim bilgisinden size ulaşılarak alınacağınız saatin bilgisi size verilir. Eğer özel transfer hizmetimizi satın aldıysanız ve özel sebeplerden dolayı alınmak istediğiniz bir saat var ise www.orduvip.com / iletişim alanındaki destek hattından veya Whatsapp hattından bize ulaşarak müşteri temsilcimize bilgi veriniz. Bu gibi durumlarda ise yukarıda belirttiğimiz dış etkenlerden dolayı yaşanacak her türlü gecikmenin sorumluluğu size aittir.

 • Transferimi Değiştirebilir veya İptal Edebilir Miyim?

  Transferinizin gerçekleşeceği saatten 24 saat önce herhangi bir kesinti olmaksızın transfer rezervasyonunuzu iptal edebilir veya değiştirebilirsiniz.

 • Çocuk İçin Ücret Ödeyecek Miyim?

  0-2 yaş aralığında olan çocuklar ücretsiz, 3-11 yaş aralığında yetişkin olarak değerlendirilmektedir.

 • Ne Kadar Bagaj Getirebilirim?

  Her bir misafirimizin bir adet bagaj ve standart boyutta bir adet el bagajı hakkı vardır. Bu, 12 yaşın altındaki çocuklar da dâhil olmak üzere tüm rezervasyonu yapılan yolcular için geçerlidir.

 • Fazla Bagaj Getirebilir Miyim?

  Fazla bagajların sayısı araç tipini değiştirecek sayıda ise bu durumda fiyat farkı oluşabilir. https://www.orduvip.com/iletisim.html alanındaki destek hattından veya Whatsapp hattından bize ulaşarak müşteri temsilcimize bu talebiniz ile ilgili bilgi veriniz.

BİZE SORABİLİRSİNİZ.

Adınız ve Soyadınız (*)
Mail Adresiniz (*)
Telefon (*)
Konu
Mesajınız
Yenile