Ordu Havaalanı Vip Transfer

Ordu Havaalanı Vip Transfer

Vip Transfer kişinin bulunduğu konumdan, gitmek istediği konuma yapacağı özel, güvenli ve lüks taşımacılık ulaşım modelidir. Bireysel olarak, ailenizle ya da iş arkadaşlarınız ile hizmet alabileceğiniz bu ulaşım modeli 7 gün 24 saat firmamız aracılığıyla sizlerledir.

Size ev konforunda lüks ve güvenli araçlarımız ile sizlere hizmet sağlamaktayız. Bunun yanı sıra temizlik bizim için en önemli konulardandır. Bu nedenle araçlarımız çok sık olarak temizlenip havalandırılmaktadır. İş yoğunluğu, trafik stresi ve kendinize ayırabileceğiniz bir zaman yaratmak isterseniz vip yolcu taşımacılık hizmeti tam size göre Ordu Vip Transfer’de!

Tecrübeli ve köklü bir firma olarak araç filomuzu Ordu dışında da Samsun, Trabzon illerde de ulaşım sağlamaktayız.

Ordu Özel Taşımacılık

Ordu bölgesi için bizim gibi tecrübeli bir firmadan hizmet almaya karar verdiğinizde seçim aşamasında belirli birkaç araç modeli bulunmaktadır. Bu araçlarımızın içinde pek çok geniş tipte araç seçeneği bulunmaktadır. Konforlu ve Lüks bir ulaşım için bu araçlarımızı tercih edebilir, yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik bu tip geniş araçlarımız kalabalık olarak yapacağınız yolculuklar için kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir araç türüdür. Profesyonel ve son derece güler yüzlü şoförlerimiz hem kendi hem de sizlerin sağlığı için araç içi ve araç dışı temizlik, bakımlarına dikkat etmektedir. 

Ordu - Giresun VIP Araç Fiyatları

Pek çok farklı firmadan yüksek fiyat teklifleri alabilirsiniz. Bizler ise sizlerin bütçesini de düşünen bir firma olarak standart fiyatlar kullanmıyor, gideceğiniz yere ve zamana göre en güncel ve en uygun VIP transfer ücretini teklif ediyoruz. Bu durumda İzmir Adnan Menderes Havaalanına İzmir’in tüm bölgelerinden hizmet alabileceğinizi belirtmek istiyoruz. Aracımız sizleri isterseniz evinizden alıp havaalanına, isterseniz havaalanından alıp istediğiniz konuma en uygun fiyatlar ile ulaştırıyor.  


Neden VIP Transfer Tercih Etmelisiniz

Ordu Vip Transfer, eğer gerçekten işini hakkıyla yapan bir firmadan hizmet alırsanız sizlerin zamanına, stresine, işlerine, ailenizle geçirdiğiniz zamana, kaliteli yolculuğa ve konforuna olumlu şekilde katkı sağlar. Bu hizmeti firmamızdan alan pek çok kişi olumlu şekilde geri dönüşler sağlamaktadır. 

Detaylı bilgi için bize whatsapp veya iletişim sayfamızından bize ulaşabilirsiniz.

Ünye Vip Transfer

Ünye Vip Transfer: Doğanın ve Tarihin Buluşma Noktasında Konforlu Yolculuk
Devamı

Giresun Vip Transfer

Giresun Vip Transfer: Konforlu ve Güvenli Yolculuğun Adı
Devamı

Ordu Vip Minibüs Kiralama

Ordu nun güzellikleri ve cazibesiyle dolu bu eşsiz şehirde grup seyahatlerinizi daha konforlu ve kolay hale getirmenin zamanı geldi
Devamı

Ordu Vip Araç Kiralama

Ordu Vip Araç Kiralama
Devamı