Vip Havalimanı Transfer

/upload/resimler/1633652354.jpg

Vip Havalimanı Transfer

Değerli iş ortağımız, Ordu, Samsun ve Trabzon Havalimanlarında misafirlerinizin en rahat ve en güvenilir şekilde hava limanına ulaşması veya alanda karşılanarak gidecekleri adreslere transferleri için 7/24 yanınızdayız.

Ordu Vip çalışanları olarak misafirlerinizin Ordu'da geldiklerinde havalimanında deneyimli ve dünya dillerine hakim personelimiz ile birlikte sizin adınıza karşılayarak ilk izlenimin ne kadar önemli olduğunun bilinci içerisinde araçlarına kadar refakat ediyoruz.

Daha sonra da kaptanlarımız misafirlerimizin gidecekleri adrese en güvenli şekilde ulaşımlarını sağlamaktadır.

Özel belgeli güler yüzlü ve sigara içmeyen araç kaptanlarımız, tüm dünya dillerine sahip tecrübeli personelden oluşmaktadır.

TÜRSAB üyesi olan seyahat acentemizin tamamı firmamıza ait V.İ.P. araçlarla hizmet vermektedir. Araçlarımız GPRS sistemiyle takip edilmektedir. Dilerseniz misafirlerinizi araç takip sistemimiz sayesinde cep telefonunuzdan dahi anlık olarak takip edebilirsiniz.

Araçlarımız tüm karayolları taşımacılık belge ve standartlarına uygun filosuyla transfer hizmeti sunmaktadır.

Firmamız otel transfer yurtdışı, yurtiçi acenta transfer hastane klinik transfer özel hizmet ve davet turları, turistik şehir turları, konferans ve kongre transferleri hizmeti vermektedir.

Dünyanın neresinde olursanız olun web sitemiz üzerinden online olarak rezervasyonunuzu yapabilir ve 3d ödeme sistemimiz ile güveli bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz. İsterseniz bize 7/24 cep telefonları numaralarımızdan yada whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz. 

Vip Havalimanı Transfer Hizmet Bölgelerimiz; Ordu Vip Havalimanı Transfer, Giresun Havalimanı Transfer, Samsun Havalimanı Transfer, Trabzon Havalimanı Transfer bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Tokat Havalimanı Transfer

Tokat Havalimanı Transfer
Devamı

Ordu Havalimanı Transfer

Ordu Havalimanı Transfer
Devamı

Ordu Vip Rent A Car

Ordu'da yaşayanlar veya şehre yapılacak seyahatlerinizde size özel şoförlü ulaşım hizmeti sunacak birçok lüks araç filomuz bulunmaktadır.
Devamı

Trabzon Vip Transfer

Karadeniz'in incisi Trabzon, tarihi ve doğal güzellikleriyle ziyaretçilerini kendine hayran bırakıyor.
Devamı