Ordu Gezilecek Yerler

04 Şu 2021 /

Ohtamış Şelalesi Nerede? Nasıl Ulaşırım?

Ulubey ilçesine 20 km mesafede, Ordu'ya ise 38 km uzaklıkta konumlanan Ulubey ilçesi, doğal güzellikleriyle ünlü Ohtamış Köyü'nde muazzam bir şelaleye ev sahipliği yapmaktadır.
Devamı
23 Oca 2021 /

Ordu Ulugöl Tabiat Parkı Nerde? Nasıl Ulaşırım?

Ordu'nun göz kamaştırıcı doğasında, Gölköy ilçesine sadece 63 km uzaklıkta yer alan Ulugöl, adeta bir doğa harikasıdır.
Devamı
23 Oca 2021 /

Ordu Hoynat Adası Nerde? Nasıl Ulaşırım

Ordu'nun Perşembe ilçesinde, Ramazan Köyü sınırları içerisinde, Hoynat Tüneli'nin hemen yanında gizlenmiş olan Hoynat Adası, bölgenin en büyük tarihi hazinelerinden biridir.
Devamı
22 Oca 2021 /

Ordu Perşembe Yaylası Nerde? Nasıl Ulaşırım?

Ordu'nun Aybastı ilçesine bağlı Perşembe Yaylası'nda gizlenmiş olan Menderesler, benzersiz güzellikleri ve zengin kültürel dokusuyla adeta bir doğa harikasıdır.
Devamı
22 Oca 2021 /

Ordu Boztepe Nasıl Gidilir, Ulaşım Nasıl

Ordu şehri, Karadeniz'in coşkulu kıyılarına konumlanmış bir hazine gibidir. Bu hazineyi keşfetmek isteyenler için Boztepe, şehrin kalbindeki yamaçlara serilmiş bir elmas gibidir.
Devamı
22 Oca 2021 /

Çambaşı Yaylası Nerde? Nasıl Ulaşabilirim

Karadeniz'in mistik atmosferine doğru bir yolculuk için, Ordu'nun Kabadüz ilçesinde gizlenmiş olan Çambaşı Yaylası, doğal güzellikleri ve sunduğu turistik imkanlarla göz kamaştırıyor.
Devamı
22 Oca 2021 /

Ordu Yason Burnu Nerde? Nasıl Ulaşırım

Türkiye'nin kuzeydoğusunda, Karadeniz'in eşsiz kıyı şeridinde yer alan Ordu ili, doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleri ile dikkat çekiyor.
Devamı
22 Oca 2021 /

Ordu Yoroz Tepesi Nerde ? Nasıl Ulaşırım

Türkiye'nin kuzeydoğusunda, Karadeniz kıyısında yer alan Ordu ilindeki Yoroz Tepesi, doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla göz kamaştıran bir destinasyondur.
Devamı